خدمات ما

خدمات آی تی فوری

صفحه خدمات ما،صفحه ای است که درآن اطلاعات شامل: آشنایی با خدمات سایت،آشنایی با رفتار آی تی فوری هنگام ارائه خدمات،آشنایی کامل با ارائه خدمات آی تی فوری،آشنایی با رفتار آی تی فوری هنگام دریافت دستگاه،شیوه دریافت خدمات و... بصورت کامل و بخش بندی شده و مفید موثر ذکر شده است مشتریان جدید و کاربران وبسایت آی تی فوری میتوانند برای آشنایی با رفتار آی تی فوری این صفحه را مطالعه کنند!...

تیم ارائه دهند آی تی فوری (شتابدهنده)

آمار کلی از ارائه خدمات ما

برخی از سئوالات کابران که ممکن است سئوال شما هم باشد!

1خدمات شما به صورت حضوری ارائه میشود؟
بله خدمات ما بصورت حضوری انجام میشود کاربران بعد از پرکردن فرم درخواست تعمیر دستگاه،کارشناسان آی تی فوری با آنها تماس خواهند گرفت و بعد از پرسیدن مشکل دستگاه از کاربر و تشخیص آن،کاربر اگر مایل بود آدرس و مشخصات حضوری خود را برای کارشناسان ما میفرستند تا برای دریافت دستگاه مورد تعمیر خدمات آنها برسند.
2بعد از دریافت دستگاه کاربران چ اتفاقی خواهد افتاد؟
بعد از اینکه دستگاه تحت تعمیر از کاربر دریافت شد کارشناسان ما دستگاه را به مرکز تعمیر دستگاه خواهند رساند، تا مشکل هرچه سریع تر طبق زمانی که کارشناس مربوطه به کاربر هنگام دریافت دستگاه داده است بعد از تعمیر بصورت امن و با اطمینان کامل تحویل دهد.
3امنیت عبور دستگاه را چطوری تضمین میدهید!؟
امنیت یکی از شاخص های مهم و ارزشمند ما در هنگام ارائه خدمات به مشتری میباشد، اگر ما فضای امن را برای کاربران ایجاد نکنیم نمی توانیم به آنها خدمات ارائه دهیم و اعتماد آنها نسبت به ما از بین میرود،تمام شاخص های امنیتی چ در عبور دستگاه و چ در ارائه خدمات کاملا رعایت و فضا سازی شده است بطوری ک حتی یک کاربر هم از این فضا نارضایتی و شکایتی نداشته باشد.(همین امنیت داشتن خدمات ما سبب داشتن کاربرانی مورد اعتماد نسبت ب ما شده است و ما را برای دیگران تضمین کرده اند تا به آنها ها خدمات نوین ارائه دهیم)
4پشتیبانی شما چقدر میتواند مشکلی را حل نماید؟
گروه پشتیبانی ما آنقدرکاربران(مشتریان) را همیاری میکنند تا مشکلی برای کاربران(مشتیران) پیش نیاید و اگر مشکلی صورت گرفت تا پای جان کاربر را همیاری و در صورت نیاز با کاربر همکاری کند(یکی از ویژگی های قدرتمند و ارزشمند ما نسبت به بقیه همین پشتیبانی پروپا قرصمونه!)ک کاربر را تا آخرین مرحله یاری میکند و تنها نمیگذارد.
5آیا خدمات شما دارای گارانتی اصل میباشد و این گارانتی در چ صورت مورد اجرا قرار میگیرد؟
بله!گارانتی ما با بالاترین کیفیت صورت میپذیرد و این گارانتی زمانی مورد بررسی و اجرا هستش که نام وسیله ی مورد تعمیر شما در لیست گارانتی صفحه سایت اضافه شده باشد و در این صورت گارانتی برای شما با بالاترین کیفیت اجرا میشود.
6خدمات شما تا چقدر ارزان و با کیفیت است؟
ما تمام سعی مان بر این است ک قیمتی ندهیم ک مورد نارضایتی شما واقع شویم و از ما ناراحت و دلسرد شوید!تمامی قیمت خدمات طوری محاسبه شده است که نسبت به همه ارزان تر و مفید تر باشد شاید در بعضی از موقعیت ها قیمت ها کمی بالا و پایین شود ولی این دلیلی بر گران بودن خدمات ما نیست!کیفیت خدمات ما از دید مشتریانمان تا ب الان عالی ترین کیفیت را داشته است ک واقعا برای فردی که قسط  تعمیر دستگاه خود را دارد میتواند یک حسن خوبی باشد.

ما مشکل را برای شما حل میکنیم

بدترین چیزی که ممکن است برای فردی بوجود بیاید اینه که پروژه های مهم و پردرآمدی داره و الان در دسترسش قرار دارن و باید از اونها استفاده کنه اما نمیتونه با لپتاپش کار کنه!! بدترین چیز اینه که میخوای یدست بازی کنی اما میبینی لپتاپت روشن نمیشه و خرابه!! و بدتر از اون موقعی است که میخوای آموزشی ببینی،تو دوره ای شرکت کنی،طرحی بزنی!میبینی با این مشکلی که برایت پیش اومده فقط میتونی با لپتاپت عکس سلفی بگیری و اونو تو صفحاته اجتماعی ات بزاری! تازه اگر حوصلشو داشته باشی که بعدی میدونم!!!؟
اما ما اینجا هستیم تا مشکل شما را 100در 100حل کنیم و در سریع ترین زمان ممکن دستگاه را به شما تحویل بدیم تا بتوانید با خیال راحت و کاملا آسوده از لپتاپت عین روز اول کارکنی و لذت ببری!مطمئن باش ما برای حل مشکل تو ایجاد شدیم نه کسه دیگه ای!!!و به شما این اطمنیان را میدهیم که ما مشکل را حتما حل می کنیم...

تیم تخصصی آی تی فوری

خدماتی با ضمانت اصل بودن

😎خوبیه آی تی فوری اینکه تمام وظایفشو مو به مو انجام میده و حتی کوچکترین اثری هم از خودش به جا نمی زاره و لپتاپ را عین روز اول به مشتریان ارزشمندش تحویل میده،از قطعاتیباکیفیت استفاده میکنه تا هم خیال خودش راحت باشه و هم خیال کاربرانش (مشتریان)،در اصیل بودن و باارزش بودن قطعاتی که برای تعمیر استفاده میشه شکی نداشته باش😉 ما تا مشکل را برطرف نکنیم دست بردار نیستیم!!

تیم تخصصی آی تی فوری

پشتیبانی خدمات

مهم ترین چیز در کسب و کار های خدماتی پشتیبان و همیاربودنه!زیرا اگر پشتیبانی درست حسابی نباشه و یا پاسخگو نباشه میتونهضعف اون کسب و کار را نشون بده!اما در آی تی فوری مهم ترین چیزی که حتی قبل از ارائه دادن خدمات به مشتریان توجه بسیاری بهش میشه،کیفیت پشتیبانی و پاسخگویی مناسب پشتیبانی میباشه،نحوه نادرست پشتیبانی خط قرمز آی تی فوری است.

تیم تخصصی آی تی فوری

روش پشتیبانی خدمات

شما میتوانید بصورت 24ساعته در 7روزهفته در365روز سال از طریق ارسال تیکتپشتیبانی در پنل کاربری،با تیم حرفه ای پشتیبانی ما در تماس باشید،سعی ما در این است که در کمترین زمان ممکن پاسخی مناسب به درخواست پشتیبانی شما دهیم.

تیم تخصصی آی تی فوری

ارسال رایگان خدمات

در آی تی فوری ما این امکان را بوجود آوردیم که تمامی خدماتی که از طرف ما پذیرفته و ارسال میشوند با پیک رایگان به مقصد فرستاده بشن،همانطورهم که میدانید آی تی فوری تمام تمرکزش فعلا خدمات دهی به شهر تهران میباشد و فعلا قسط خدمات دهی به بقیه شهرها(استان ها) را ندارد.

تیم تخصصی آی تی فوری

ارزان و بصرفه بودن

در کارهای خدماتی بخصوص تخصص آی تی فوری،هزینه هایی که از مشتریان و کاربران گرفته میشه با هزینه های بسیار بالا و هنگفتی صورت میپذیرد،اما در آی تی فوری ما این امکان را بوجود آوردیم که تمام خدمات باپایین ترین قیمت ممکن و قیمتروز بازار محاسبه شود طوری که نه سیخ بسوزد نه کباب!

تیم تخصصی آی تی فوری

امنیت خدمات(حمل و عبور)

در آی تی فوری بعد از پشتیبانی،مهم ترین رکن و اساسی ترین موضوع،موضوع امنیته!چراکه اگر امنیت نامناسب باشه برای هر دو طرف یعنی مشتری و خدمات دهنده مشکلاتی ایجاد میشه،اما ما بر این باور هستیم که اگر امنیت نامناسب باشه،مشتری هم وجود نداره!به همین دلیل ما با لایه های امنیتی بالا خدمات را به اجرا در می آوریم تا خیال هر دوطرف آسوده باشد و به راحتی خدمات ارزشمند دریافت کنند بدون هیچ گونه مشکلی!

تیم تخصصی آی تی فوری

قانون خطای صفر در کیفیت خدمات

تمامی خدمات ما از قانون خطای صفر پشتیبانی میکنند،این قانون بدین معناست که تفاوت حرف و حدیث هایی که در مورد خدماتمان موقع معرفی به مشتری بیان میکنیم را بهصفر رساندیم.خدمات ما دقیقا همان کیفیتی را دارند که موقع معرفی خدمتتان اعلام میکنیم،نه کمتر نه بیشتر!

تیم تخصصی آی تی فوری

روش دریافت وجه از مشتری

پرداخت وجه شما بایت خدمات انجام شده فقط به دوحالت صورت پذیر میباشد:حالت اول: شما میتوانید پرداخت خود را بصورت حضوری در مقابل ما و بصورت نقدی صورت بپذیرید و حالت اول: شما میتوانید برای پرداخت خود از کارت به کارت با استفاده از نرم افزار های موبایل بانک مثله:آپ- ستاره 780 و ...ذر مقابل ما صورت بپذیرید و رسید واریز شده را خدمت ما تحویل(ارسال) فرمایید.

تیم تخصصی آی تی فوری

روش دریافت دستگاه از مشتریان

بعد از اینکه شما با کارشناسان پشتیبانی ما صحبت کردید و تمایل به تعمیر دستگاه (لپتاپ) خود داشتید،کارشناسان پشتیبانی فروش اطلاعاتی از قبیل:آدرس،شماره تلفن و... را از شما دریافت میکنند تا بصورت حضوری کارشناسان آی تی فوری بتوانند دستگاه را از شما تحویل بگیرند،اما قبل از آن شما باید زمانی دقیق را برای دریافت دستگاه از شما را تعیین کنید که با هماهنگ شدن زمان با بخشپشتیبانی خدمات در همان زمان و تاریخ انجام و به اجرا در می آید.

تیم تخصصی آی تی فوری

روش تحیول دستگاه تعمیر شده به مشتریان

بعد از دریافت دستگاه از شما،دستگاه شما(لپتاپ)توسط تیم فنی آی تی فوری تعمیر و بررسی میشود و طبق زمانی که با بخش پشتیبانی برای شما در نظر گرفته شده،طبق همان زمان دستگاه شما آماده و به شما همراه با ضمیمه های اصلی (برگه ها)تحویل داده میشود.این مرحله از اجرای خدمات با بالاترین دقت و طرافت انجام اجرا میشود.

تیم تخصصی آی تی فوری

چرا مشتریان باید به آی تی فوری اعتماد کنند

اعتماد شما سرمایه گرانبهای ماست،اگر قرارباشد که تغییری در روند ارائه خدمات ایجاد نکنیم و در مسیر انحرافی و سلب شدن اعتماد شما قدم برداریم،به هیچ وجه ممکن این چنین کسب وکاری را با مسئولیت پذیری بالا انتخاب و ایجاد نیکردیم و به فروش محصولات فانی می رفتیم،دلیل اینکه چنین کسب و کاری را انتخاب کرده ایم فقط بخاطر توانمندی و حرفه ای بودنمون در این زمینه میباشد و فقط برای ایجاد راحتی و آرامش شما در ارائه خدمات حضوری اونم تعمیرات لپتاپ،این چنین خدماتی را بصورت حضوری راه اندازی کرده ایم و به شما این تضمین را میدهیم که بخاطر مشئولیت پذیر بودنمون فقط در جهت رضایت و کمال شما قدم برداریم.

تیم تخصصی آی تی فوری